Cennik usług detektywistycznych PRUSZKÓW, Stawki pracy detektywa na terenie Pruszkowa i okolic.

Cennik usług detektywistycznych PRUSZKÓW, 
Stawki pracy detektywa na terenie Pruszkowa i okolic. 

Temat cennika pracy detektywa/cennika usług detektywistycznych to główne aspekt zainteresowania klienta podczas podejmowania współpracy a agencją detektywistyczną. 

Temat stary jak świat ale w dalszym ciągu aktualny i warty przypomnienia. Osoba, która pierwszy raz chce skorzystać z usług prywatnego detektywa nie wie jakie mogą ją spotkać koszty. To nie jest usługa pierwszej potrzeby.

Jakie usługi są w zainteresowaniu klientów biura detektywistycznego? Przede wszystkim zdobycie dowodów na zdradę.

Jaki cennik stosują agencje detektywistyczne w tym zakresie?

Najczęściej detektywi rozliczają się za godzinę pracy obserwacji.

W Pruszkowie koszt godziny pracy detektywa waha się pomiędzy 100 a 200 zł.


W tym momencie chciałbym podkreślić, że warto pytać przy podpisywaniu umowy o świadczenie usług detektywistycznych ile osób będzie pracować przy zleceniu. 

!!!!!!!!! NIE UFAJCIE DETEKTYWOM, KTÓRZY MÓWIĄ, ŻE NP ZA 3500 ZŁ BĘDĄ PRACOWAĆ A NIE PODADZĄ W UMOWIE ILE CZASU IM ZAJMIE WYPRACOWANIE TEJ KWOTY. !!!!!!!!!!


Należy także pamiętać, czy podawane kwoty za usługę detektywistyczną są w stawkach netto (bez podatku) czy brutto (z podatkiem). Nie należy ufać, gdy detektyw proponuje nie podpisanie umowy lub wpisanie mniejszych kwot pobranych od klienta sugerując oszczędności podatkowe.

Wiele biuro detektywistycznych stosuje także stawkę dzienną w kwotach np 1500 zł za 8 godzin pracy. Czy to ma sens? Tak ale przy długotrwałych obserwacjach. Pamiętajmy jednak, że nie zawsze aż tak długo w ciągu dnia trzeba prowadzić obserwację. Mamy sprzęt detektywistyczny, która może skrócić działania detektywa. Pytanie, które może pojawić się przy takiej stawce detektywa to czy samotnie działający detektyw wytrzyma osiem godzin pracy bez możliwości skorzystania z toalety? Czy jego czujność będzie taka sama jak na początku obserwacji? Warto mieć to na względzie.

Reasumując, warto zawsze czytać umowy i nie brać tych, którzy obiecują cuda.

W przypadku zainteresowania naszymi usługami, koszty pracy detektywa zawsze są u nas czytelne. To w pewnym sensie nasz problem bo inni ukrywają lub nie informują konkretnie o cenniku usługi. Kliencie wtedy zadają nam pytanie: "a w tamtej agencji detektywistycznej pan detektyw powiedział, że za 3500 zł będzie pracował 7 dni". Trudno nam wyjaśniać na czym ten "chwyt marketingowy" polega. Wiadomo, klient woli tanią usługę detektywistyczną a my stawiamy na profesjonalizm i maksymalizację wyników.

Zapraszam do skorzystania z profesjonalnych usług detektywistycznych - cennik usługi przedstawiamy telefonicznie i na spotkaniach.

Prywatny Detektyw Monika /Kobieta Detektyw/ - tel 535 440 037, detektyw535440037@gmail.com

Prywatny Detektyw Krzysztof Matyszczak - tel 502 492 132, detektyw502492132@gmail.com

---------------------
Inne posty na temat cennika usług detektywistycznych:


----------------------

cennik usług detektywistycznych Pruszków, stawki detektywów Pruszków, ceny usług detektywistycznych Pruszków, detektywi ceny Pruszków, stawki usług detektywistycznych Pruszków, ile kosztuje prywatny detektyw Pruszków, cena usług detektywistycznych Pruszków, detektyw Pruszków cena, detektyw Pruszków ceny, detektywi Pruszków cena.

Popularne posty z tego bloga

Prywatny Detektyw Pruszków, Biuro Detektywistyczne Pruszków - profesjonalne usługi na terenie Pruszkowa koło Warszawy

Prywatny Detektyw Pruszków - jak wybrać Detektywa ? Czy wszyscy są skuteczni i są specjalistami od zdrad?